Oznamy

Staňte sa našou pacientkou - stiahnite si žiadosť

Harmonogram ultrazvukových vyšetrení

Ak máte záujem o ultrazvukové vyšetrenie, dostavte sa, prosím, v nižšie uvedený čas podľa výberu. Na ultrazvukové vyšetrenie v týchto termínoch sa neobjednáva, dostaviť sa musíte ale na daný čas presne. Na vyšetrenie deti nepatria, nutné sú ochranné pomôcky - respirátor /správne nasadený / 3.2.23 sa nevykonávajú 6.2.23 o 8,00 hod. 7.2.23 sa nevykonávajú 8.2.23 o 8,00 hod. 9.2.23 o 8,00 hod. 10.2.23 sa nevykonávajú

Oznam

V utorky a štvrtky poobede na našej ambulancii ordinuje MUDr. Derevianko Alla :) . Je nám cťou privítať takúto špičkovú odborníčku z prestížnej súkromnej kliniky v Kyjeve na našom pracovisku.

U P O Z O R N E N I E - T E L E F O N I C K Á K O N Z U L T Á C I A

Prosíme všetky klientky, ktoré majú záujem o telefonickú konzultáciu, nech nás kontaktujú po 12,00 hod. Je pravdepodobné, že do 12,00 hod. kvôli práci nebudeme mať priestor na telefonickú komunikáciu. Je tiež možné zanechať nám sms na našom mobilnom telefónnom čísle 0948 458 048, aby sme Vás spätne kontaktovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný dník :)

PROSBA

Milé klientky, ak sa z akýchkoľvek dôvodov nemôžete dostaviť na objednané vyšetrenie prosíme Vás, aby ste daný termín zrušili a dali tak možnosť iným nájsť si svoj termín :) Za porozumenie vám ďakujeme :)

POZOR - ZMENA TELEFÓNNEHO ČÍSLA

Upozorňujeme na zmenu telefónneho čísla, nové, platné 0948 458 048. AK sa Vám nedarí dovolať, zanechajte prípadne sms. Ďakujeme :)

U P O Z O R N E N I E

Berme, prosím, ohľad aj na tehotné ženy čakajúce v čakárni, u ktorých vyšetrenie nie je možné oddialiť. DETI A SPRIEVODCA V TOMTO ČASE DO ČAKÁRNE ANI AMBULANCIE NEPATRIA. Využívajte, prosím, telefonické konzultácie ev. konzultácie mailom .

Oznam

Ak ste zmenila k 1.1.2023 zdravotnú poisťovňu, rozhodne nám to ihneď nahláste. Vyhnete sa tým prípadným ďalším nedorozumeniam. Ďakujeme